0
Каталог товарів
Best Lisas голка для трепан біопсії кісткової тканини 11G, 15 см
Best Lisas голка для трепан біопсії кісткової тканини 11G, 15 см
960 грн.
1
Інформація про товар
Доставка
Умови повернення
BSL1115
 
Трепан для пункції кісткової тканини
 

Унікальна розробка Best Lisas гарантує наступні переваги:

  • Невимушеність у використанні та стовідсоткове отримання зразку. Унікальна система NOLOSE ( «пастка») дозволяє утримувати зразок кісткової тканини всередині канюлі в нестандартних, і тим паче, в звичайних випадках біопсії. При біопсії розм’якшеної кісткової тканини або іншої критичної патології голка Best Lisas використовується з пристроєм Sfe Lock, що забезпечує гарантований результат в отриманні біоптату. Система NOLOSE: циліндричне розширення вище входу в канюлю голки, ріжучий край якої заточений по типу трепан, троакарна ультра гостра заточка стилета. Зразок кісткової тканини повністю зберігається в голці.
  • Значне зменшення болісності процедури. Можливість використовувати менший діаметр голки (Best Lias) в порівнянні з традиційною Ямшиді зменшує болісність в області, що пунктирується, при цьому об’єм біоптату залишається тим самим. Крім того, для отримання зразку нема необхідності проводити виламуючий рух у кістці, що також робить процедуру значно менш болісною.
  • Можливість отримання більш компактного, циліндричної форми стовпчика тканини, в достатньому для точної діагностики об’ємі. Ультра гостра заточка голки у вигляді корони з унікальною геометрією гарантує отримання більшого об’єму непошкодженого стовпчика тканини навіть з розм’якшеної кістки з мінімальною болючістю для пацієнта та невимушеністю в використанні для лікаря.
  • Більш проста та більш швидка процедура.
  • Кольорові коди, для полегшення визначення розміру голки.
  • Стерильні, одноразового використання.

Кур'єрська доставка по м. Києву при замовленні на суму від 1 000 грн. безкоштовна.

Доставка здійснюється на наступний день після оформлення замовлення.

Оператор зв'яжеться з Вами по телефону в робочий час для підтвердження замовлення та уточнення часу доставки. 

Доставка Новою Потою - 35 грн. в межах України.