0
Каталог товарів
Bio Cut, ручна голка для ріжучої біопсії, 18G, 20см
Bio Cut, ручна голка для ріжучої біопсії, 18G, 20см
256 грн.
1
Інформація про товар
Доставка
Умови повернення
BCT1820
 
Голки для ріжучої біопсії м'яких тканин
 

Bio Cut – стандартна голка гільйотинного типу, що може використовуватися для біопсії простати, нирок, печінки, і т.д. Досвід виробництва компанії Sterylab дозволяє зробити голку Bio Cut найбільш простим і в той же час найбільш надійним пристроєм для біопсії м’яких тканин серед інших аналогічних голок та ідеально задовольнити запити урологів, гематологів і т.д.

Переваги:

  • Тепер діапазон використання голок Bio Cut розширений за рахунок різноманітності розмірів. Процедура біопсії з Bio Cut може бути проведена напівавтоматично з пристроєм Auto-Shot багаторазового використання.
  • Bio Cut дозволяє отримати рясний та якісний гістологічний матеріал, при цьому процедура біопсії швидка, проста та атравматична.
  • Зразок тканини, зроблений канюлею та гострими краями майданчика стилета може бути видалений з органу без розриву тканини. Цей робочий принцип дозволяє здійснювати біопсію більшості органів: печінки, селезінки, нирок, передміхурової залози, молочної залози, лімфатичних вузлів і т.д., навіть коли традиційні методи неможливі. Тому виробляються різні розміри Bio Cut для спеціалізованого використання.
  • Стерильна, одноразового використання, в індивідуальному блістері.

Кур'єрська доставка по м. Києву при замовленні на суму від 1 000 грн. безкоштовна.

Доставка здійснюється на наступний день після оформлення замовлення.

Оператор зв'яжеться з Вами по телефону в робочий час для підтвердження замовлення та уточнення часу доставки. 

Доставка Новою Потою - 35 грн. в межах України.