0
INTRABEAM® Точний удар по пухлині

Лікувальна схема, пристосована до специфічних вимог пацієнта, забезпечує покращену якість життя і є важливим елементом оптимальної терапії пухлин.

INTRABEAM®, новітня радіологічна система від Carl Zeiss, дозволяє використовувати нову тактику радіаційного лікування пухлин на основі специфіки пухлини і гнучкого підходу до терапії з адаптацією до ризику, показану широкому спектру пацієнтів із злоякісними пухлинами.

 

Висока точність

Під час хірургічної операції енергія рентгенівських променів доставляється шляхом випромінювання ізотропного джерела в сферичному апплікаторі безпосередньо до ложа пухлини після резекції її тіла. Відмінно збалансована система переміщення дозволяє хірургові без зусилля переміщати аплікатор в будь-яке положення і фіксувати його на місці з високою точністю. В ході радіаційного лікування електромагнітні муфти утримують аплікатор в потрібному для лікування положенні.

Швидка обробка

Тривалість обробки складає в середньому 30 хвилин, в залежності від розміру аплікатора і заданої дози. Для стереотактичного опромінення пухлин на стереотактичну рамку обережно встановлюється спеціальний адаптер, завжди готовий до роботи. Радіаційну терапію можна також проводити безпосередньо після біопсії пухлини.

Точне застосування методу лікування

Під час радіаційної обробки використовується блок INTRAВЕАМ®, щоб гарантувати точне дотримання заданої дози радіації. Система постійно записує рівень, автоматично перевіряє критичні параметри процедури і повідомляє про відхилення.

Для радіаційних медиків:

Система INTRABEAM® містить повний набір інструментів для відстеження точності процедури та забезпечення постійного рівня випромінювання.

 

Брошюра INTRABEAM®