0
Мікроінфузійні помпи (одноразові)

Ваш лікар порекомендував Вам ПОМПУ для портативної інфузії, тому що Ваше лікування передбачає часті ін’єкції і довготривале введення препарату, при цьому ви не хочете бути прикутими до ліжка. Інформація, яку Ви знайдете в цьому буклеті, допоможе Вам краще зрозуміти переваги портативної ПОМПИ та отримати відповіді на запитання, які Вас турбують.

 

ЯК ВИГЛЯДАЄ ПОРТАТИВНА (одноразова) ПОМПА для інфузій?

 помпаПОМПА (портативна) використовується з метою доставки медикаментів в кров. При цьому не потрібно бути прикутим до інфузомату або до крапельниці. Слово «портативна» означає той факт, що ПОМПА працює виключно під тиском без електроживлення. Ззовні ПОМПА нагадує колбу, всередині якої знаходиться силіконовий шар. Не потрібно носити з собою штатив - є можливість покласти ПОМПУ в кишеню або підвісити на ремінь і вона не буде заважати в повсякденному житті.

ПОМПА вироблена зі спеціального матеріалу, що може вміщувати різні препарати. Існує багато видів ПОМП. Лікар обирає той розмір, який відповідає курсу лікування пацієнта.

 

ВЛАСТИВОСТІ і ПЕРЕВАГИ!

 

 • Мікроінфузійна ПОМПА містить в комплекті бактеріальний фільтр з розміром осередків 1,2 мікрона, який додатково забезпечує надійне очищення розчину, що вводиться, і гарантує стерильність (фільтр використовується при наповненні еластичного силіконового балону медикаментами).
 • Балон помпи складається з еластичного, хімічно інертного медичного силікону. Балон розташований в прозорому міцному пластиковому корпусі, що гарантує стійкість мікроінфузійної помпи, це дає можливість пацієнту бути мобільним під час інфузії.
 • Мікроінфузійна портативна помпа має задану швидкість введення ліків, яка здійснюється завдяки збалансованим скороченням еластичного силіконового балона.
 • Рівномірне скорочення еластичного силіконового балону забезпечує надійну і комфортну мікроінфузію медикаментів зі стабільною концентрацією в кров’яне русло і тканини.
 • Мікроінфузійна ПОМПА не містить натуральний латекс, а також пластифікатор DEHP, що виключає ризик розвитку алергії у пацієнта на дані компоненти.
 • Мікроінфузійна ПОМПА з регулятором швидкості мікроінфузії дозволяє підібрати необхідну швидкість введення медикаментів пацієнту, враховуючи його індивідуальні особливості.
 • За рахунок наявності РСА-болюса пацієнт має можливість самостійно проводити додаткову (болюсну) ін'єкцію і регулювати інтенсивність аналгезії.
 • Мікроінфузійна ПОМПА виконує свою функцію незалежно від положення пацієнта (вертикального або горизонтального), що забезпечує зручність у застосуванні для медперсоналу і для пацієнта.
 • Мікроінфузійна ПОМПА може бути підключена до периферичного і центрального в/в катетеру, а також до епідурального катетеру
 • Мікроінфузійна ПОМПА не залежить від джерел електроенергії, немає ризику збоїв у її роботі.
 • Немає необхідності в постійному контролі інфузії.
 • Безперервна інфузія знижує витрати на проведення аналгезії. Вартість, доступна для всіх категорій хворих.

 

 За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном: +38 (044) 228 84 17